Obecnie wiele osób ma trudności w wyborze odpowiedniej ścieżki kariery na dynamicznym rynku pracy. Przeprowadziliśmy analizę rynku pracy przez ostatnie kilka miesięcy, aby ułatwić ten proces. Oto najbardziej poszukiwane zawody i branże od sierpnia 2022 do czerwca 2023 roku.

Portal olx.pl dominuje w 3 kategoriach. Na Pracuj.pl znajdziemy natomiast najwięcej ogłoszeń dotyczących pracy związanej z obsługą klienta. Na naszej stronie znajdziecie również oferty z tej kategorii:

Pracownik administracyjno-biurowy z j. niemieckim

W czerwcu 2023 nastąpił 7% spadek ofert pracy w porównaniu do maja 2023. Powiaty z największą liczbą ogłoszeń to: Opole, Kędzierzyn-Koźle i Nysa.

Z wykresu możemy odczytać, że liczba ofert w czerwcu 2023 nieco spadła w kategoriach ,,Logistyka – transport” i ,,Obsługa klienta”. W kategorii ,,Handel detaliczny” nastąpił delikatny wzrost liczby ogłoszeń, natomiast w kategorii ,,Produkcja -rzemiosło” jest praktycznie bez zmian w porównania do maja. U nas znajdziesz również oferty pracy w branży produkcyjnej i nie tylko. Zapoznaj się z nimi poniżej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *