—> ANALIZA OPOLSKIEGO RYNKU PRACY w lipcu 2022 r. <—

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym zestawieniem.

 

Analiza opolskiego rynku pracy – Lipiec 2022

Gdzie szukać pracy

NASZA RADA –> zdarza się, że firmy decydują się na zatrudnienie pracowników magazynowych, którym dopiero będą wyrabiać uprawnienia UDT umożliwiające obsługę wózków widłowych, jednak bardzo często wymagają aby Kandydat posiadał takie aktualne uprawnienia na start . Warto więc je wyrobić, jeżeli planujecie zatrudnienie właśnie w tym obszarze.

NASZA RADA –> Zachęcamy do przesyłania aplikacji do nas czy do firm, które Was interesują, bez względu na to czy ogłaszają się w sieci. Często zdarza się, że potrzeba na nowego Pracownika pojawia się nagle, Pracodawcy rezygnują z wystawiania ogłoszenia, bo, np. nie przyniosło ono efektu lub po prostu po zapoznaniu się z Twoim profilem zawodowym, widzieliby Cię w swoim zespole! 🙂

Od kilku lat wszyscy jesteśmy świadkami ogromnych zmian, które zachodzą na rynku pracy. Jest on niezwykle dynamiczny, zdecydowanie bardziej wymagający dla Przedsiębiorców chcących zatrudniać nowych Pracowników ale dający jednocześnie coraz więcej możliwości osobom poszukującym dobrej pracy.

PARETTi jest firmą rekrutacyjną, która od wielu lat wspiera największych Przedsiębiorców w regionie właśnie w zakresie rekrutacji i zatrudnieniu Pracowników.

Musimy stale nadążać za zmianami i potrzebami, które płynął z rynku pracy. Bezustannie działamy, by w jak najlepszym stopniu odpowiadać na te potrzeby!

W związku z tym całkiem niedawno zakończyła się niezwykle cenna dla regionu akcja „FIRMA SOLIDARNA ZE STUDENTAMI„, której głównym pomysłodawcą i organizatorem byliśmy właśnie my. Ideą konkursu było połączenie dwóch niezwykle ważnych stron na rynku pracy: PRACODAWCÓW I STUDENTÓW. Więcej na temat inicjatywy można przeczytać w artykule naszej koleżanki Anny Mazur –> https://b06.paretti.pl/HR/konkurs-dla-firm-firma-solidarna-ze-studentami/ 

! Poszliśmy krok dalej i przeprowadziliśmy badanie oczekiwań opolskich studentów Moja pierwsza praca po zakończeniu studiów”,którego wyniki zostały przekazane do Laureatów wyżej wspomnianego konkursu.

Warto być na bieżąco z tym, co oferuje nam rynek pracy, by móc wykorzystać pojawiające się szanse.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z nami i zapoznania się z naszymi ofertami pracy !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *