Leasing pracowniczy

Znajdź pracowników

Szybko i Skutecznie

Skontaktuj się !

NOWOŚĆ !!! – Aplikacja PARETTi

Nowoczesne rozwiązanie do komunikacji PARETTi z Kandydatami, które pozwala na znalezienie odpowiednich kandydatów nawet w 
2 godziny !!!

Proste i szybkie rozwiązanie w czterech krokach: 

Aplikacja wdrożona u naszego Klienta pozwoliła na  5-krotnie! przyspieszenie realizacji zapotrzebowania na pracowników tymczasowych/zleceniobiorców.

Czym jest usługa leasingu pracowniczego?

Leasing pracowniczy jest to jedna z usług oferowanych przez naszą firmę, polegająca na wynajmie pracowników. Jest to kompleksowa realizacja zgłoszonego przez firmę zlecenia. To my jesteśmy odpowiedzialni za proces rekrutacji, przygotowanie pracowników do rozpoczęcia pracy (np. badania lekarskie, szkolenie BHP), zatrudnienie oraz pełną obsługę kadrowo- płacową – tak to również Agencja bierze na siebie. Agencja Pracy bierze na siebie całą tą obsługę, aby Twoja firma mogła cieszyć się z dodatkowych rąk do pracy.

Dlaczego warto korzystać z usługi leasingu pracowniczego?

Ta forma zatrudnienia przynosi wiele korzyści dla każdej ze stron, przede wszystkim organizacyjnych i ekonomicznych. Firma korzystająca z tej usługi nie nawiązuje żadnego stosunku prawnego z pracownikiem. Rekrutujemy i zatrudniamy pracowników, a następnie kierujemy ich do zadań w Twojej firmie.

Główne zalety korzystania z leasingu pracowniczego

To tylko niektóre korzyści, które zyskujesz dzięki współpracy z nami!

Do kogo skierowana jest usługa leasingu pracowniczego?

Usługa leasing pracowniczy to usługa skierowana do pracodawców, którzy poszukują sposobu na szybkie zaspokojenie swoich potrzeb kadrowych przy jednoczesnej minimalizacji formalności.

Nasze działania związane z leasingiem pracowniczym prowadzimy na terenie całej Polski. Najwięcej ofert pracy dla pracowników tymczasowych mamy na terenie województwa Opolskiego, Śląskiego i Dolnośląskiego.

Leasing pracowniczy jest idealnym rozwiązaniem na pojawiające się w firmie wzrosty lub spadki popytu na pracę. Dla pracodawców preferujących elastyczną formę zatrudnienia i szybkość działania dzięki nieangażowaniu się w formalności jest to strzał w dziesiątkę. Leasing jest dobrym sposobem na zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy.

Firma czyli tzw. Pracodawca Użytkownik musi tylko nadzorować i kierować personelem, aby wszystkie projekty zostały zrealizowane.

Kiedy skorzystać z leasingu pracowniczego?

Z leasingu pracowniczego możemy korzystać zarówno zatrudniając Polaków, jednak najczęściej pojawiają się zapytania ze strony pracodawców o pracowników z Ukrainy. PARETTi również daje możliwość wyboru w tej kwestii i poleca skorzystanie, wypróbowanie takiej usługi.

Leasing pracowniczy ma oczywiście swoje ramy prawne wg których należy działać. Przede wszystkim reguluje go ustawa o pracy tymczasowej w której zawarte są zasady współpracy między agencją pracy (PARETTi), a pracodawcą użytkownikiem (Twoja firma), a pracownikiem tymczasowym. Dobór odpowiedniej agencji w przypadku leasingu jest bardzo ważny, niejednokrotnie agencji powierzane są plany, pieniądze i odpowiedzialność za realizację projektów.

PARETTi posiada wszystkie pozwolenia niezbędne do wykonywania usługi leasing pracowniczy czyli pracy tymczasowej. Możesz nas sprawdzić w KRAZ ( Krajowy Rejestr Agencji Zatrudnienia). Poza formalnościami mamy bardzo dobrą opinię jako agencja pracy, pracodawca i dzięki temu kandydatów, którzy chętnie podejmują zatrudnienie przez naszą firmę, a jak po pewnym czasie wracają jest to miód na nasze serce.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych rąk do pracy, ale nie masz wystarczająco dużo czasu na wszelkie formalności – to usługa leasing pracowniczy jest stworzona właśnie dla Ciebie! Znajdziemy dla Ciebie pracowników zgodnie z dostarczonym formularzem zamówienia, a także przejmiemy całą obsługę kadrowo-płacową.

Tylko pięć kroków dzieli Twoją firmę od zaspokojenia potrzeb kadrowych:

Wypełnij formularz za pośrednictwem formularza dla pracodawców znajdującego się na naszej stronie

  1. Ustalmy wspólnie profil poszukiwanych kandydatów – na podstawie tego będziemy w stanie dopasować ofertę do Twoich potrzeb.
  2. Proces rekrutacji, przygotowanie do pracy, legalizacja zatrudnienia: Wszystko po naszej stronie!
  3. Oddelegowanie pracowników do Twojej firmy i rozliczanie się z nimi (obsługa kadrowo-płacowa) – również po naszej stronie!
  4. Rozliczenie kosztów Leasingu pracowniczego.

ZBUDUJ NAJLEPSZY ZESPÓŁ

Skontaktuj się

Viktoriia KolibabchukRead More

Specjalizujemy się w branżach

Logistycznej

Produkcyjnej

Kontrola jakości

Zaufali nam już:

Previous
Next

Inne nasze usługi

Rekrutacja pracowników

czy warto isc na studia zaoczne

PAYROLL

Zatrudnienie pracowników z Ukrainy