Pracownicy z Ukrainy

Kiedy potrzebujesz niezawodnego i wykwalifikowanego Pracownika z Ukrainy, wiesz, do kogo się
zwrócić. Żadna inna firma, nie oferuje takiej różnorodności pracowników tymczasowych.

Dlaczego Pracownicy z Ukrainy?

 • Zapewniamy setki pracowników, gotowych wykonać każde zadanie zlecone im przez Twoją firmę.
 • W sytuacji zawirowań na ukraińskiej gospodarce wielu ukraińskich pracowników poszukuje pracy za granicą. Stanowi to doskonałą okazję dla firm do zatrudniania fachowców.
 • W Polsce mieszka ponad 3 miliony obywateli Ukrainy. Pracownicy z Ukrainy są pracowitymi, uczciwymi osobami, które chcą utrzymać swoje rodziny. Jesteśmy firmą, która łączy tych ludzi z pracodawcami, którzy ich potrzebują. Ułatwiamy pracodawcom znalezienie wykwalifikowanych pracowników i pomagamy im w zdobyciu potrzebnej pracy, jednocześnie stwarzając Ukraińcom możliwości lepszego życia w Polsce.

Dlaczego nasza firma?

 • Zatrudnianie pracowników może być ryzykowne i kosztowne. Rozważ koszt zatrudnienia pracownika samemu, uwzględniając ryzyko, że szybko odejdzie z pracy.
  Leasing pracowniczy jest tańszy, daje możliwość bezproblemowego zatrudniania, przestrzegania wszystkich przepisów prawa pracy i zmniejsza obawy o rotację personelu.
 • W Paretti ułatwiamy znalezienie wysokiej jakości, sprawdzonych pracowników z Ukrainy. Załatwiamy wszelkie formalności administracyjno-prawne, abyś mógł skupić się na swoim biznesie. Pomagamy firmom znaleźć odpowiednich ludzi do ich potrzeb.
 • Zatrudnianie i wdrażanie pracowników z Ukrainy to proces kosztowny i czasochłonny. Aplikacja PARETTi automatyzuje proces zatrudniania, oszczędzając czas i pieniądze firm. Dzięki naszemu oprogramowaniu pracodawcy mogą tworzyć oferty pracy, znajdować wykwalifikowanych kandydatów, planować rozmowy kwalifikacyjne, składać oferty i nie tylko.
 • Idealny sposób na wykluczenie czasochłonnych i kosztownych działań. Unikaj powtarzających się kosztów szkoleń, czy rekrutacji pracowników. Zatrudniaj pracowników kiedy i gdzie ich najbardziej potrzebujesz.

Nasza firma zawsze dotrzymuje terminów, komunikacja jest niezawodna, a jakość gwarantowana to pracownicy z ukrainy.

pracownicy z Ukrainy

Obecnie polskie prawo nie zostało zaktualizowane, aby zrobić wyjątek dla cudzoziemców, którzy chcą pozostać w Polsce i pracować. Powierzając wykonywanie pracy obywatelowi państwa trzeciego na terenie Rzeczpospolitej Polski – zarówno w ramach umowy o pracę, jak również w ramach tzw. umów cywilnoprawnych, na przykład umowy zlecenia, umowy o świadczenie usług, o dzieło – należy pamiętać przede wszystkim o tym, że zarówno pobyt, jak i praca cudzoziemca muszą być legalne. Nielegalne powierzenie pracy cudzoziemcowi lub nielegalny pobyt cudzoziemca w Polsce stanowią wykroczenia. Sankcje za
niedopełnienie obowiązków w obszarze legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców są niekiedy bardzo dotkliwe i mogą stanowić zagrożenie dla twojej działalnośći.

Dlatego jesteśmy firmą świadczącą pomoc prawną cudzoziemcom w zakresie legalizacji pobytu oraz pracy i firmom, które chcą legalnie zatrudnić cudzoziemca w Polsce. Korzystając z naszych usług możesz być pewny że wszystko jest zgodnie z prawem.

Zdobądź talent z Ukrainy. Pracownicy z Ukrainy to wykwalifikowana kadra specialistów z wieloletnim doswiadczeniem w branże HR przeprowadżi wieloetapowy proces rekrutacji i selekcji kandydatów z Ukrainy, aby dopasować pracownika do Twoich potrzeb. Zadbamy aby proces zatrudnienia odbywa się zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa. Twoi pracownicy zawsze będą pracować legalnie.

Oferujemy również szereg innych usług w zakresie HR:

 • Rekrutacja:
  • Stwórzmy strategię rekrutacyjną, która przyciągnie kandydatów o pożądanych umiejętnościach
  • Opracujemy skuteczny proces rozmowy kwalifikacyjnej, który pomoże ocenić umiejętności i cechy osobowości kandydatów
 • Leasing pracowniczy:
  • Leasing pracowniczy to rozwiązanie kadrowe, które daje firmom możliwość zatrudniania pracowników tymczasowych bez konieczności inwestowania w pełny koszt zatrudnienia. Paretti przejmuje odpowiedzialność za zatrudnianie, szkolenie tymi pracownikami.
  • Zaletą leasingu pracowniczego jest to, że oferuje pracodawcom elastyczny sposób zatrudniania pracowników tymczasowych na potrzeby krótkoterminowe lub do obsadzania stanowisk wymagających umiejętności, których oni nie posiadają. Może to być przydatne, gdy pojawia się zapotrzebowanie na określone umiejętności lub wiedzę. Zapewnia również pracodawcom dostęp do wykwalifikowanych specjalistów, do których w innym przypadku mogliby nie mieć dostępu.

Wykorzystując nasze doświadczenie rekrutacyjne i w trosce o zaspokojenie rynku pracy wspieramy pracodawców poprzez rekrutację lub leasing pracowników z Ukrainy.

Specjalizujemy się w branżach

Logistycznej

Produkcyjnej

Kontrola jakości

Masz dodatkowe pytania?

Zaufali nam już: